Yardım

  

 Toplu SMS, web sitemize kayıt olup, web sitemiz üzerinden gönderilir. Bir program indirme ya da kurma derdiniz yoktur. WindowsLinuxPardus ve MacOS işletim sistemlerinin hepsinde sorunsuzca çalışır.

Toplu SMS atarken web sitemizde daha önceden kayıtlı olan gruplu numaralarınıza tek tıklama ile sms gönderebilirsiniz. Yine sitemizde kayıtlı olan birden fazla grubunuza aynı anda Toplu SMS gönderebilirsiniz. Belirli bir kriteri sağlayan kişileri topluca seçip sms gönderebilirsiniz. Gerektiğinde tek bir numaraya hızlıca sms gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Servisimiz, mükerrer gönderimi engellemek amacı ile aynı mesajı birden fazla kişiye göndermez ve bunun kontörünü size iade eder. Aynı şekilde Portakalsms Rehberi de bir telefon numarasını aynı grupta birden fazla kaydetmenize izin vermez. Dolayısıyla iki kez mükerrer telefon numarası kontrolü gerçekleştirildiğinden mesajınızın aynı telefona birden fazla gitmesi önlenir ve kişilere rahatsızlık vermezsiniz.

Toplu SMS Göndermek için hemen Yeni Abonelik sayfamızı ziyaret edin ve işlemlerinizi online olarak başlatın ve tamamlayın.

Anlatımlı videolarımızı izleyin ve telefonda dakikalarca beklemeksizin bütün işlemleri sadece saniyeler sarfederek öğrenin.

Portakalsms, sizlere benzersiz tarifesiyle ince ve ucuz bir fiyat sunar. Tarifeler sayfamızdan ince hesaplarınızı yapabilirsiniz. Toplu SMS Hizmetini, Portakalsms'ten almak size sadece avantaj sağlayabilir.

RAPOR NEDİR VE RAPORLAR NASIL ALINIR?

Raporlar

Gönderdiğiniz topu smslerin durumunu raporar bölümündeki seçeneklerimizi kullanarak öğrenebilirsiniz. Mesajlarınızın iletilme oranına bakarak mevcut listenizdeki sorunları tespit edebilir ve güncelleyebilirsiniz. Aldığınız raporları Excele ve yazıcıya gönderebilirsiniz

İki tarih arasında rapor çekip ne kadar mesaj gönderdiğinizi, dolayısıyla ne kadar faturanızın geleceğini önceden tespit edebilirsiniz.

 

 


Cumhuriyet Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No:374 Kat : 3 Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon : 0 850 780 47 47
Faks : -
E-posta : bilgi@portakalsms.com

 
546 milisaniyede derlenmiştir.